www.hotel-ubytovani.com
Hotel Špindlerův Mlýn Horní Pramen - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Špindlerův Mlýn Horní Pramen - K hotelu přísluší parkovištěHotel Špindlerův Mlýn Horní Pramen - disponuje restauracíHotel Špindlerův Mlýn Horní Pramen -  je k dispozici připojení na internetHotel Špindlerův Mlýn Horní Pramen -  je k dispozici letní terasaHotel Špindlerův Mlýn Horní Pramen - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Špindlerův Mlýn Horní Pramen - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Horní Pramen
Špindlerův Mlýn 25, Špindlerův Mlýn 54351
Česká Republika
Hotel-Spindl-Horni-Pramen@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Hotel Horní Pramen ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Horní Pramen - ubytování Špindlerův Mlýn | Vítejte

 
Hotel Špindlerův Mlýn Horní Pramen

Hotel Horní Pramen patří do skupiny hotelů **+, v posledních letech prošel dvěma rekonstrukcemi a to v roce 2012 a nyní.

Hotel Horní Pramen nabízí nové prostory restaurace, upravené pokoje, nový dětský koutek a velkou změnou projdou i venkovní prostory hotelu - posezení u grilu, venkovní posezení se sluneční terasou a dětské hřiště.

Hotel Horní Pramen se nachází na jižním svahu obráceném k centru Špindlerova Mlýna a má terasu s překrásným výhledem na celé horské středisko. Hotel nabízí výbornou českou kuchyni, posezení ve stylové vinárně a zábavu ve formě stolního tenisu, billiardu, šipek a stolního fotbálku. Dětem je k dispozici dětský koutek umístěný v hotelové restauraci, a tak rodiče mohou v klidu posedět u sklenky dobrého českého vína a Vaše děti jsou přesto pod Vaším dohledem.

K uvolnění a relaxaci je Vám k dispozici finská sauna pro 4-5 osob. V hotelu Horní Pramen je také společenská místnost s televizí. Hotel Horní Pramen ve Špindlu je vhodný pro rodiny s dětmi i pro turisty - přímo u hotelu vede oblíbená Dřevařská cesta na Bílé Labe. Hotel si oblíbili i zájmové spolky, firmy a hlavně hosté, kteří hledají klidnou dovolenou v přírodě a přesto blízko civilizace.

Hotel v zimě zajišťuje hotelový skibus, který své hosty odváží do ski areálu Sv. Petr či Medvědín. Rádi Vám zajistí skipass, lyžařské či snowboardové vybavení nebo lyžařskou školu.

Hotel Horní Pramen ubytování :
Pokoje jsou vybavené sociálním zařízením ( WC a sprcha ). Vaše cennosti si můžete uschovat na hotelové recepci. Dětskou postýlku Vám rádi nachystají zdarma. Celková ubytovací kapacita hotelu Horní Pramen je 38 pokojů / 106 lůžek. Děti do 3 let zdarma. V ceně snídaně formou bufetu.
Zvíře za poplatek.

Špindlerův Mlýn hotel Horní Pramen pokoje :
4 x jednolůžkový pokoj, 8 x dvoulůžkový pokoj, 14 x dvoulůžkový pokoj s balkonem, 2 x třílůžkový pokoj, 2 x třílůžkový pokoj s koupelnou přes chodbu, 4 x apartmá pro 4 osoby (2 oddělené ložnice), 2 x apartmá pro 6 osob (2 oddělené ložnice), 1 x apartmá pro 7 osob (2 oddělené ložnice, sociální zařízení naproti pokoji), 1 x apartmá pro 11 osob (3 oddělené ložnice).

Hotel Horní Pramen restaurace :
Restaurace hotelu Horní Pramen a její terasa nabízí nejen výborné jídlo české kuchyně, ale i výhled na celé město Špindlerův Mlýn. Vinárna je umístěna v suterénu hotelu a mimo posezení přímo na hotelové zahradě je vybavena vnitřním krbem a televizí. Možnost polopenze.

Ubytování hotel Horní Pramen relaxace :
Pro uvolnění a regeneraci těla můžete navštívit hotelovou finskou saunu s kapacitou 4-5 osob, k odpočinku slouží relaxační lehátka. Vybírat můžete i z nabídky klasických či relaxačních masáží, které si můžete objednat na hotelové recepci.

Ubytování ve Špindlerově Mlýně hotel Horní Pramen pro firmy :
Hledáte klidné prostředí pro vaše výjezdní zasedání, konferenci, školení nebo teambuilding, pak v hotelu Horní Pramen najdete klid a soukromí pro vaši akci v kouzelném prostředí Špindlerova Mlýna a Krkonoš. K ubytování 38 pokojů, s kapacitou až 106 lůžek. Zajištění veškerého technického zázemí, 2 místnosti pro Vaše jednání ( salonek o kapacitě 25 osob a hotelová restaurace o kapacitě cca 80 osob) – obě místnosti jsou pokryté Wi-Fi připojením. Restaurace hotelu nabízí tradiční českou kuchyni. Parkování přímo u hotelu. V případě požadavků zajištění outdoorových aktivit.